#kendiniispatla
#kendiniispatla
Birlikte bilgi oluşturalım
Birlikte bilgi oluşturalım

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

10.000 KELİMEDEN FAZLA MAKALE GÖNDERİMİ

Sitemize ilk defa içerik üretenler günde 10 bin kelimeden fazla içerik gönderemezler. Gönderilen fazla içerik kabul edilmeyebilir.

NEDEN BU KISITLAMA VAR

Bu kısıtlamayı sürekli yapmıyoruz, sadece bize ilk kez içerik üretenlere yapıyoruz. Bunun sebebi içerik üreticimizin gönderdiği içeriklerin özgün olup olmadığının kontrolünü daha sağlam yapabilmektir. Bizimle iletişime geçtikten sonra istediğiniz kadar içerik üretip bize gönderebilirsiniz.

Bazı kişilerin elinde toplu makale ve içerik olabiliyor. Yada kapattığı web sitesindeki içerikleri topluca bize gönderebiliyor. Bu şekilde gönderilecek olan içerikleri önce incelememiz gerektiği için günde toplam 10 bin kelimeden fazlasını kabul etmeme durumumuz var. Ancak bizimle iletişime geçerek (içeriklerinizi beğenirsek) tüm içeriğinizi kabul edebiliriz.

KISITLAMA NASIL KALKAR SİZİNLE NASIL İLETİŞİM KURABİLİRİM

Yukarıda kısıtlamanın sebebini anlatmıştık. Ancak bizimle iletişime geçerek kısıtlama çok rahat kalkabiliyor. Bizimle aşağıdaki mail adresimize konuyu anlatan bir mail yazarak iletişime geçebilirsiniz.

kendiniispatla@gmail.com

ÇOK OKUNANLAR
DEPREM SICAKLIK İLİŞKİSİ
Deprem yerin kilometrelerce altında olur. Yani ilk bakışta sıcaklıkla deprem arasında bağ kurmak neredeyse imkansız gibi. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi sıcak havalarda deprem

Okumaya devam et
BUZUL SUYU TAŞIMACILIĞI
Başka bir makalemde buzullardan neden ve nasıl su elde edeceğimizi yazmıştım. Bu makalemde ise buzul sularının hangi enerji kaynağı ile taşınabilir olduğundan

Okumaya devam et

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla