#kendiniispatla
#kendiniispatla
Birlikte bilgi oluşturalım
Birlikte bilgi oluşturalım

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

NEDEN HER MAKALEYİ KABUL EDİYORUZ

Biz profesyonellik aramıyoruz. İnternette bir sürü makale sitesi var. Bu sitelere makale yazarak para kazanılabiliyor. Ancak bunların hepsi aslında makalenizi web sitelerinde satışa çıkarıyor. Makaleniz satılana kadar beklemek zorundasınız ve bazen bazı makaleleriniz hiç satılmayabiliyor.

Biz ise makale satmakla uğraşmıyoruz. Aslında evet makale satmakta var işimizde ama makalesi satılmayanlar ve amatör olanlarda kazansın istiyoruz. Merak etmeyin bizde kazanıyoruz.

SİSTEM NASIL İŞLİYOR

Gönderdiğiniz içeriklerin bütün telif hakları bizim oluyor. Bu içerikleri web sitemizde youtube hesabımızda ve sosyal medya hesaplarımızda yayınlıyoruz. Okuyucuyu sizlerin içerikleriyle buluşturuyoruz. Böylece web sitesi ve sosyal medya trafiği elde ediyoruz. Bu çok zahmetli bir iş ancak herkesi mutlu eden bir iş.

Diğer makale sitelerinde de içeriğinizin telif hakkını içeriğinizi alan kişiye vermiş oluyorsunuz. Tek farkımız bizde makalenizin satılmasını beklemezsiniz çünkü biz hemen kabul ediyoruz. İçeriğinde küfür, hakaret, propoganda gibi toplumu rahatsız edici sözlerin olmadığı bütün özgün içeriği kabul ediyoruz. Özgünlük çok önemli bir yerlerden kopyala yapıştır içerikleri özgünlük test araçlarıyla anlamak çok kolay.

İçeriğiniz özgün olsun. Özgünlük kelimesini duyunca insan bir adım geri kaçıyor. Bu çok zor bir şey değil. Yapmanız gereken küfür etmeden hakaret etmeden içinizden geleni yazmak. Başınızdan geçen bir olayı anlatsanız bile kabul ediyoruz. Bu günün nasıl geçti onu yazsan bile kabul ediyoruz. Çünkü internette her lafın bir alıcısı var. Tabiki bazen kampanyalar yaparak ve bazende bu kampanyalarda çok aranan kelimelerle ilgili içeriklere daha çok ödeyerek hem sizin kazancınızı arttırıyoruz hem de kendi kazancımızı arttırmaya çalışıyoruz.

ÇOK OKUNANLAR
DEPREM SICAKLIK İLİŞKİSİ
Deprem yerin kilometrelerce altında olur. Yani ilk bakışta sıcaklıkla deprem arasında bağ kurmak neredeyse imkansız gibi. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi sıcak havalarda deprem

Okumaya devam et
BUZUL SUYU TAŞIMACILIĞI
Başka bir makalemde buzullardan neden ve nasıl su elde edeceğimizi yazmıştım. Bu makalemde ise buzul sularının hangi enerji kaynağı ile taşınabilir olduğundan

Okumaya devam et

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla