#kendiniispatla
#kendiniispatla
Birlikte bilgi oluşturalım
Birlikte bilgi oluşturalım

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

FATİH KARAGÖZ-kendiniispatla içerik üreticisi

Merhaba ben Fatih Karagöz. Kendiniispatla içerik üreticilerinden biriyim. Genellikle toplumu ilgilendiren içerikler ve öğretmen olmam sebebiyle ders içerikleri üretiyorum. Özellikle toplumsal içeriklerden İstanbul Sözleşmesine karşı çıkan içerikler üretiyorum. İstanbul Sözleşmesini savunanlara karşı İstanbul Sözleşmesinin zararlarını savunan içerikler üretiyorum. Bu konuda sizden destek bekliyorum ve bu destek size para kazandıracak. Para kazandırmak deyince anlıyorum içinize bir şüphe giriyor. Ama emin olun ki yarım sayfa yazı yazınca bir şey kaybetmezsiniz ve kazanırsınız. Sizden istediğim İstanbul Sözleşmesini yerle yeksan eden içerikler üretmeniz yani bir şeyler yazıp bana göndermeniz. Bunun ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Ama lütfen bir şeyler yazın ve bana gönderin.

Kadın hakları ve İstanbul sözleşmesini savunanlara karşı birlik olmalıyız. Tek isteğim bir şeyler yazın ve google aramalarında bir yerimiz olsun. İnanın ki sizden profesyonel yazılar beklemiyorum sadece içinizden geleni yazın ve sadece içinde küfür olmasın. Ama İstanbul Sözleşmesini yerden yere vurabilirsiniz.

Ben bu siteye özellikle İstanbul Sözleşmesiyle ilgili içerikler üretiyorum. Ve bu konuda hakkımızı savunmak istiyorum. Lütfen içeriklerinizi aşağıda belirttiğim mail adresine gönderin.

Bu arada beni tanımak isteyen buradan bana ulaşabilir. Ama içeriklerinizi aşağıdaki mail adresinize göndermenizi isterim. Güvenmeyen bana da gönderebilir ama sizde kazanın istiyorum ve büyük bir operasyon yapalım istiyorum. Bu arada küfür olmadıktan sonra istediğin doğallıkla yazabilirsin. Lütfen tüm madurların hakkını savunmak için yarım sayfadan az bile olsa içinden geçenleri yaz ve gönder.

İstanbul Sözleşmesiyle ilgili yazana 3 kat fazla veriyor site yönetimi yani 100 kelimeye 3 TL veriyor. Bu 1 sayfa yazıya 15 TL demek.

Makaleni yada yazdığın içeriği aşağıdaki bağlantıdan gönderebilirsin. İçerik üretmekle ilgili detaylı bilgi burada.

İçerik Gönder

Makaleni yada yazdığın içeriği bize mail ile de gönderebilirsin.

kendiniispatla@gmail.com

Aşağıda sizler için bir kaç örnej veridm. Bu site her türlü içeriği kabul ediyor. Ve özellikle İstanbul Sözleşmesini eleştiren içerikleri kabul etmesi için özel iznim var ve lütfen bana destek ol. İşte sitenin İstanbul Sözleşmesini ve her türlü içeriği kabul ettiğine dair bir kaç örnek.

Bu konuda örnek için; aşağıdaki yazıları inceleyebilirsin

EŞİTLİK Mİ ADALET Mİ
Ağzımızdan hiç düşürmediğimiz bir kelimedir eşitlik. Herkesin birbiriyle aynı olduğunu savunmak için kullanılan kelimedir

Okumaya Devam et
KADIN ERKEK
Bu mesele toplumsal bir mesele. Bunun sağı solu, dindarı dinsizi, altı üstü yok, herkesi ilgilendiren bir mesele.

Okumaya devam et
FEMİNİZM TERÖRRÜ
Feminizm terörü en öncelikli sorun. Cumhurbaşkanı
Okumaya Devam et
6284 VE NAFAKA
Bu konularda adalet beklemeyin. Çünkü milletçe kadın erkek
Okumaya devam et

 

ÇOK OKUNANLAR
DEPREM SICAKLIK İLİŞKİSİ
Deprem yerin kilometrelerce altında olur. Yani ilk bakışta sıcaklıkla deprem arasında bağ kurmak neredeyse imkansız gibi. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi sıcak havalarda deprem

Okumaya devam et
BUZUL SUYU TAŞIMACILIĞI
Başka bir makalemde buzullardan neden ve nasıl su elde edeceğimizi yazmıştım. Bu makalemde ise buzul sularının hangi enerji kaynağı ile taşınabilir olduğundan

Okumaya devam et

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla