#kendiniispatla
#kendiniispatla
Birlikte bilgi oluşturalım
Birlikte bilgi oluşturalım

 

PARA KAZAN

İçerik yazarak para kazan

Hemen Başla

 

İçerik yazarak para kazanma sitesidir. Birşeyler yazmak isteyenler ki bu yazılar profesyonel olmak zorunda değildir. Yazdıklarınız sizden para karşılığı kendiniispatla.com tarafından alınır ve sitede yayımlanır. Böylece yazan kişi para kazanır, içeriğe ihtiyacı olanlarda ücretsiz içerik sahibi olurlar.

NE YAPMAM LAZIM

Kayıt olmak, form doldurmak gibi şeylerle uğraşmana gerek yok. Yazdığın herhangi bir içeriği aşağıdaki içerik gönder butonuna tıklayarak yada kendiniispatla@gmail.com mail adresimize göndererek para kazanabilirsin. Ama unutma seninle irtibatımızı makale yada içerik gönderdiğin mail adresinden yapacağız. Bu yüzden mail adresin güncel kullandığın bir adres olsun.

Makaleni yada yazdığın içeriği aşağıdaki bağlantıdan gönderebilirsin.

İçerik Gönder

Makaleni yada yazdığın içeriği bize mail ile de gönderebilirsin.

kendiniispatla@gmail.com

 

İLANA ÖZEL ÜCRETLİ İÇERİK

Sitemizdeki ücretli ilanlara içerik üreterek ilan teklifinde belirtilen ücretin %80'ini kazanabilirsin. Bir ilana ücretli içerik üretmek için aşağıdaki bağlantıya tıkla.

Ücretli İçerik Gönder

 

ÜCRETLİ İÇERİK NEDİR?

Sitemizde ücretli içeriklerin yanısıra daha özel ve kimseyle paylaşılmamış içerikler de bulunmaktadır. Bunlar özel içerik isteyenlere belirttikleri ücret karşılığında içerik üretmekle oluşuyor. Bu içerikler sitemizde özet olarak yayınlanır ve ilanı veren kişi yada kurum bunlardan birini satın alabilir. Satın alma gerçekleşirse ilan sahibinin belirttiği ücretin %80'i içeriği üretene verilir. Sizde ücretli içerik üretmek istiyorsanız yukarıdaki "Ücretli İçerik Gönder" butonuna tıklayınız.

Ücretli içeriklerinizden hemen para kazanamayabilirsiniz. Belkide hiç kazanamayabilirsiniz. Çünkü verilen ilana başka içerik üretenlerde olabilir. Ve ilanı veren kişi bunlardan sadece birini satın alabilir.

 

Ürettiğiniz ücretli içerikler tarafımızdan hemen onaylanmayabilir. Çünkü ücretli içeriklerde ilan sahibine kaliteli içerikler sunmak istiyoruz. Eğer ki ücretli içeriğiniz onaylanmazsa yada satın alınmazsa bu içeriğinizin özeti belli bir süre sonra sitemizden silinir. Yinede bu içeriğinizden para kazanmak isterseniz ilana özel ücretli içerik olarak değilde bize bizim tarifemiz üzerinden gönderebilirsiniz. Bu tür içerikleri hemen onaylarız ve paranızı hesabınıza ekleriz. Bu şekilde aldığımız içeriklerin telif hakları kendiniispatla.com'a ait olacaktır. Sayfanın en üstteki "İçerik Gönder" butonuna tıklayarak bu şekilde tekrardan içerik gönderebilirsiniz.

 

 

 

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Şimdi daha detaylı inceleyelim

KAYIT OLMAM GEREKLİ Mİ?

Kayıt olmanıza gerek yok. Yazdıklarınızı mail ile bize göndermeniz yeterlidir. Mail adresinizi biz hesaplama sistemimize ekliyoruz ve kazançlarınızı buraya giriyoruz. Mail adresinizin aktif olması önemlidir. Çünkü size mail adresiniz üzerinden ulaşırız. Bu aşamada sizden banka ıban numaranızı isteriz ve bakiyeniz 20,00TL olunca kazancınızı havale ile göndeririz. Eğer güven sağlamlaştırmak isterseniz mail yolu ile bize ulaşıp ilk seferde erken ödeme talep edebilirsiniz. Bunun için bakiyeniz en az 5,00TL olmalıdır. Ancak bu erken ödemede havale ve eft ücreti olarak bakiyenizden 2,00TL kesinti yaparız.

İsteyen içerik üreticilerimize hesaplarını kontrol edebilmeleri için üyelik açabiliriz. Böylece bakiyelerini kendileri kontrol edebilirler. Üyeliği isteğe bağlı yapmamızın sebebi şifrelerle ve çeşitli presedürlerle uğraşmak istemeyenlerin olmasındandır. Şayet hepimizin bir sürü hesabı var ve artık toplum olarak şifrelerden bıkmış usanmış durumdayız. Dediğimiz gibi hesabınızı takip etmek yada etmemek size kalmıştır. Biz zaten takibini yapıyoruz.

 

İsteyen içerik üreticilerimiz Whatsapp yolu ile de bizimle iletişimde olabilir. Bunun için sürekli içerik üreticilerimizden olmalısınız. Böylece içerik üreticilerimize daha kolay bir kullanım sağlamış oluruz.

NE YAZABİLİRİM

Aklınızda yüzlerce düşünce vardır. Bu düşünceleri genellikle sosyal medya ortamında kısa bir şekilde paylaşırız. Bazılarımız daha fazla yazmak ister ve bunları paylaşmak ister. Tıpkı bir köşe yazarı gibi yazıp paylaşırsın istersiniz. İşte şimdi tıpkı bir köşe yazarı gibi yazarak para kazanabilirsiniz.

Yazmak istediğiniz konularda bir sınırlama yoktur. İstediğiniz herhangi bir konu üzerine yazabilirsiniz. Yazdıklarınız profesyonel olmak zorunda değildir. Hatta sitemizde göreceksiniz ki hayallerini yazanlarda var. Yazmanızda küfür hakaret olmadıktan sonra bir sınırlama yoktur. Aşağıda bir kaç içerik örneği verdik. Ne yazabilirim diyorsanız birbirinden farklı bu örnekleri inceleyebilirsiniz.

 

Ne yazabilirim diyorsanız birbirinden farklı bu örnekleri inceleyebilirsiniz.

BUZUL SUYU TAŞIMACILIĞI
Etrafına bakıp gördüğün her şey… işte bunlar çevreyi oluşturuyor. Kimi canlı kimi cansız, kimi var ki insan tarafından oluşturulan beşeri unsurlar. Bu beşeri unsurlar

Okumaya devam et
SQUİD GAME
Squid Game, Hwang Dong-Hyuk tarafından yazılan ve yönetilen bir Güney Kore yapımı hayatta kalma, gizem, gerilim ve korku konulu drama televizyon dizisidir.

Okumaya devam et

NASIL YAZARIM SİZE NASIL GÖNDERİRİM

Yazmak için çeşitli araçlar bulunuyor. Aslında en güzeli word dosyasına yazmaktır. Bilgisayarınızda kurulu olan bu programla yazabilir ve bize gönderebilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde telefonunuzun not defterine bile yazıp bu yazdıklarınızı mail ile bize gönderebilirsiniz. Yani burada asıl amaç yazdıklarınızı bize bir şekilde gönderin yeterli.

Yazılarınızı kendiniispatla@gmail.com mail adresimize gönderiniz. Mail başlığında yada içeriğinde yazınızın telif haklarını bize verdiğinizi belirtmelisiniz. "gönderdiğim dosyanın yada yazının telif haklarını kendiniispatla.com'a veriyorum" gibi bir ifade yazabilirsiniz.

NASIL PARA KAZABİLİRİM

Bize gönderdiğiniz içerikler karşılığında size ödeme yaparız. merak etmeyin içeriğinde küfür hakaret olmayan her içeriği kabul ediyoruz. Aşağıda ödeme tarifemizden bahsettik

Her 100 kelimeye karşılık 0,40TL hesabınıza eklenir.

Hemen hemen 500 kelimelik bir yazı 1 sayfa yapıyor. Bundan kazancınız 2,00TL'dir.

Makalelerin, içeriklerin 1000 kelimeyi yani yaklaşık 2 sayfayı geçmemesi tercih edilir.

Makaleler, içerikler en az 100 kelime olmak zorundadır.

Her 100 kelimede bir 0,40TL hesabınıza eklenir. Yani 199 kelimelik bir yazı 0,40TL kazandırırken, 200 kelimelik bir yazı 0,80TL kazandırır.

Hesabınızda 20,00TL birikince havale ile paranız hesabınıza gönderilir.

Aşağıda verilen makaleleri inceleyin ve kaç para kazandıklarını görün.

 

YAZDIKLARIMI KİM OKUYOR

Bize gönderdiğiniz içerikler sitemizde herkese açık şekilde yayınlanır. Web sitelerine yada diğer her türlü ortamda içeriğe ihtiyacı olanlar sitemizdeki içeriklerden ücretsiz yararlanabilir. Ayrıca internetten bir konu için araştırma yapanlar, makale okumayı sevenler ve milyonlarca insan bu içeriklerden ücretsiz yararlanıyor. Sitemizdeki içeriklerin bazılarını seslendirerek ve bazılarını görselleştirerek youtube kanalımızda da ücretsiz olarak herkese ulaştırıyoruz. Böylece internette bilgi, fikir, araştırma, düşünce gibi çeşitli konularda içeriğin çoğalmasını sağlarken içerik üreticilerimizi de yan gelir sahibi yapmaya çalışıyoruz.

 

 

ÖNERİLEN MAKALE

Editörlerimiz tarafından önerilen makaleleri aşağıda listeledik. Önerilen makaleler güncel konulardan, en çok okunan makalelerden ya da haberlerden seçilmektedir.

BUZUL SUYU TAŞIMACILIĞI
Etrafına bakıp gördüğün her şey… işte bunlar çevreyi oluşturuyor. Kimi canlı kimi cansız, kimi var ki insan tarafından oluşturulan beşeri unsurlar. Bu beşeri unsurlar

Okumaya devam et

 

ÖNERİLEN MAKALE

Editörlerimiz tarafından önerilen makaleleri aşağıda listeledik. Önerilen makaleler güncel konulardan, en çok okunan makalelerden ya da haberlerden seçilmektedir.

KÜRESEL ISINMAYI ABARTIYOR MUYUZ
Küresel usınmayı abartmaya gerek yok. Dünyanın yaratılışından bu yana dünyanın başına ne felaketler geldi. Dünya karaları yer değiştirdi bu sırada çok büyük deprem

Okumaya devam et

 

 

HEMEN 2 KAT KAZAN

Squid Game hakkında yazan 2 kat kazanıyor.

Hemen Başla

 

 

#kendiniispatla

Birlikte bilgi oluşturalım

 

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

 

Bilim
Nasıl yapılır
Siyaset
Toplumsal olay
Sağlık
İş hayatı
Teknoloji
Ürün açıklama
Psikoloji
Copyright © 2015 www.kendiniispatla.com. Tüm hakları saklıdır. info@kendiniispatla.com