#kendiniispatla
#kendiniispatla
Birlikte bilgi oluşturalım
Birlikte bilgi oluşturalım

 

PARA KAZAN

İçerik yazarak para kazan

Hemen Başla

 

#kendiniispatla

İçerik yazarak para kazanma sitesidir. Birşeyler yazmak isteyenler ki bu yazılar profesyonel olmak zorunda değildir. Yazdıklarınız sizden para karşılığı kendiniispatla tarafından alınır ve sitede yayımlanır. Böylece yazan kişi para kazanır, içeriğe ihtiyacı olanlarda ücretsiz içerik sahibi olurlar.

Şimdi daha detaylı inceleyelim

KAYIT OLMAM GEREKLİ Mİ?

Kayıt olmanıza gerek yok. Yazdıklarınızı mail ile bize göndermeniz yeterlidir. Mail adresinizi biz hesaplama sistemimize ekliyoruz ve kazançlarınızı buraya giriyoruz. Mail adresinizin aktif olması önemlidir. Çünkü size mail adresiniz üzerinden ulaşırız. Bu aşamada sizden banka ıban numaranızı isteriz ve bakiyeniz 20,00TL olunca kazancınızı havale ile göndeririz. Eğer güven sağlamlaştırmak isterseniz mail yolu ile bize ulaşıp ilk seferde erken ödeme talep edebilirsiniz. Bunun için bakiyeniz en az 5,00TL olmalıdır. Ancak bu erken ödemede havale ve eft ücreti olarak bakiyenizden 2,00TL kesinti yaparız.

İsteyen içerik üreticilerimize hesaplarını kontrol edebilmeleri için üyelik açabiliriz. Böylece bakiyelerini kendileri kontrol edebilirler. Üyeliği isteğe bağlı yapmamızın sebebi şifrelerle ve çeşitli presedürlerle uğraşmak istemeyenlerin olmasındandır. Şayet hepimizin bir sürü hesabı var ve artık toplum olarak şifrelerden bıkmız uşanmış durumdayız. Dediğimiz gibi hesabınızı takip etmek yada etmemek size kalmıştır. Biz zaten takibini yapıyoruz.

İsteyen içerik üreticilerimiz Whatsapp yolu ile de bizimle iletişimde olabilir. Bunun için sürekli içerik üreticilerimizden olmalısınız. Böylece içerik üreticilerimize daha kolay bir kullanım sağlamış oluruz.

NE YAZABİLİRİM

Aklınızda yüzlerce düşünce vardır. Bu düşünceleri genellikle sosyal medya ortamında kısa bir şekilde paylaşırız. Bazılarımız daha fazla yazmak ister ve bunları paylaşmak ister. Tıpkı bir köşe yazarı gibi yazıp paylaşırsın istersiniz. İşte şimdi tıpkı bir köşe yazarı gibi yazarak para kazanabilirsiniz.

Yazmak istediğiniz konularda bir sınırlama yoktur. İstediğiniz herhangi bir konu üzerine yazabilirsiniz. Yazdıklarınız profesyonel olmak zorunda değildir. Hatta sitemizde göreceksiniz ki hayallerini yazanlarda var. Yazmanızda küfür hakaret olmadıktan sonra bir sınırlama yoktur. Aşağıda bir kaç içerik örneği verdik. Ne yazabilirim diyorsanız birbirinden farklı bu örnekleri inceleyebilirsiniz.

OTOMOBİL DÜNYAM
Arabalar benim bebeğim. Çocukluk yıllarımdan kalma bir hobim. Bu yazımda arabalara kobi duymanın hazzından bahsedeceğim. Ben arabamla uyur arabamla kalkarım

Okumaya devam et
OLGUN ELMA
Ülkelerin gelişmişliklerini gösteren kavramlar yıllar boyunca hep değişir ve değişmek zorunda. İnsanlık toplayıcı avcı durumundayken daha çok avlanan

Okumaya devam et
YASAKLAR BAŞKALDIRI
Koronavirüs hep gündemde . İnanan var inanmayan var isteyen inanır isteyen inanmaz. Mesele bu olmamalı. Mesele toplumun gidişatı olmalıdır.

Okumaya devam et

NASIL YAZARIM SİZE NASIL GÖNDERİRİM

Yazmak için çeşitli araçlar bulunuyor. Aslında en güzeli word dosyasına yazmaktır. Bilgisayarınızda kurulu olan bu programla yazabilir ve bize gönderebilirsiniz.

Ayrıca gün içerisinde telefonunuzun not defterine bile yazıp bu yazdıklarınızı mail ile bize gönderebilirsiniz. Yani burada asıl amaç yazdıklarınızı bize bir şekilde gönderin yeterli.

Yazılarınızı kendiniispatla@gmail.com mail adresimize gönderiniz. Mail başlığında yada içeriğinde yazınızın telif haklarını bize verdiğinizi belirtmelisiniz. "gönderdiğim dosyanın yada yazının telif haklarını kendiniispatla.com'a veriyorum" gibi bir ifade yazabilirsiniz.

NASIL PARA KAZABİLİRİM

Bize gönderdiğiniz içerikler karşılığında size ödeme yaparız. merak etmeyin içeriğinde küfür hakaret olmayan her içeriği kabul ediyoruz. Aşağıda ödeme tarifemizden bahsettik

Her 100 kelimeye karşılık 0,20TL hesabınıza eklenir.

Hemen hemen 500 kelimelik bir yazı 1 sayfa yapıyor. Bundan kazancınız 1,00TL'dir.

Makalelerin, içeriklerin 1000 kelimeyi yani yaklaşık 2 sayfayı geçmemesi tercih edilir.

Makaleler, içerikler en az 100 kelime olmak zorundadır.

Her 100 kelimede bir 0,20TL hesabınıza eklenir. Yani 199 kelimelik bir yazı 0,20TL kazandırırken, 200 kelimelik bir yazı 0,20TL kazandırır.

Hesabınızda 20,00TL birikince havale ile paranız hesabınıza gönderilir.

Aşağıda verilen makaleleri inceleyin ve kaç para kazandıklarını görün.

EĞİTİM BALONU
Bu içerik 249 kelimedir. 200 kelime üzerinden fiyatlandırılır ve bu 0,40TL yapar. 300 kelime olsaydı 0,60TL yapardı.

Okumaya devam et
BEN İYİYİM SAFSATASI
Bu içerik 158 kelime. 5 dakikanızı bile almayacak kadar kısa. Eğer 200 kelime olsaydı 0,40TL kazandırırdı.

Okumaya devam et
OTOMOBİL DÜNYAM
Bu içerik 76 kelime ve para kazandıramaz. Sadece 6 satır yer tutuyor. Birkaç cümle daha olsa 0,20TL kazandırır.

Okumaya devam et

YAZDIKLARIMI KİM OKUYOR

Bize gönderdiğiniz içerikler sitemizde herkese açık şekilde yayınlanır. Web sitelerine yada diğer her türlü ortamda içeriğe ihtiyacı olanlar sitemizdeki içeriklerden ücretsiz yararlanabilir. Ayrıca internetten bir konu için araştırma yapanlar, makale okumayı sevenler ve milyonlarca insan bu içeriklerden ücretsiz yararlanıyor. Sitemizdeki içeriklerin bazılarını seslendirerek ve bazılarını görselleştirerek youtube kanalımızda da ücretsiz olarak herkee ulaştırıyoruz. Böylece internette bilgi, fikir, araştırma, düşünce gibi çeşitli konularda içeriğin çoğalmasını sağlarken içerik üreticilerimizi de yan gelir sahibi yapmaya çalışıyoruz.

NE YAZABİLİRİM
Yazmak istiyorum. Hangi konularda yazabilirim. Konu sınırlaması var mı?

Okumaya devam et
NASIL YAZARIM SİZE NASIL GÖNDERİRİM
Yazmaya karar verdiniz. Nasıl ve hangi araçlarla yazabilirim. Yazdıklarımı size nasıl gönderebilirim.

Okumaya devam et
NASIL PARA KAZANABİLİRİM
Bize gönderdiğiniz içerikler ile para kazanırsınız. Hangi şartlarda ne kadar kazanırım.

Okumaya devam et
OTOMOBİL DÜNYAM
Arabalar benim bebeğim. Çocukluk yıllarımdan kalma bir hobim. Bu yazımda arabalara kobi duymanın hazzından

Okumaya devam et
OTOMOBİL DÜNYAM
Arabalar benim bebeğim. Çocukluk yıllarımdan kalma bir hobim. Bu yazımda arabalara kobi duymanın hazzından

Okumaya devam et

 

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

 

Bilim
Nasıl yapılır
Siyaset
Toplumsal olay
Sağlık
İş hayatı
Teknoloji
Ürün açıklama
Psikoloji
Copyright © 2015 www.kendiniispatla.com. Tüm hakları saklıdır. info@kendiniispatla.com